Události v obci

V této kapitole najdete informace o různých sportovních a společenských akcích, termínech jednání zastupitelstva a o všem ostatním co je spjato se životem naší obce.

Případné náměty a připomínky jsou vítány, stejně jako informace o sportovních a kulturních akcí, které budou organizovány v katastru obce a přilehlých obcích.

O akcích informujte úřad obce. Kontakty na úřad zde...

Divadelní spolek Návrat ve Višnovém - Pod borovičkou seděla

pozvánka na divadelní představení

Divadelní spolek NÁVRAT ve Višňovém si pro Vás i letos připravil komedii s názvem " Pod borovičkou seděla".

Představení se uskuteční:    v sobotu 27. dubna  v 18,00 hodin

v neděli  28. dubna  v 15,00 hodin

ve středu 8. května   v 17,00 hodin

v neděli  12. května   v 15,00 hodin

Vstupné  70.- Kč.

Předprodej vstupenek od 14. dubna u paní Machové, Višňové 214, telefon  723 517 271

nebo přímo na pokladně 2 hodiny před představením. Srdečně Vás všechny zve divadelní spolek ochotníků .

Vytvořeno: 10. 4. 2019
Poslední aktualizace: 10. 4. 2019 09:23